Ask as if you're talking to a person:


yuz kremi ve vucut losyonu arasindaki fark hakkında bilgi


Soru: Yüz Kremi ve Vücut Losyonu Arasındaki Fark nedir?
Kategorisi: Güzellik ve Kişisel Bakım
Hakkında Bilgi: yüz kremi ve vücut losyonu arasındaki en büyük fark, bunu uygulamak ders biridir. Farklı formüller, insan vücudunun bölgeleri seçmek için catering ile piyasada cilt bakım ürünleri birçok farklı markalar vardır. Sadece orada genel yüz kremleri ve vücut losyonları, orada da göz serumlar, ayak losyonlar, dudak balms ve hatta manikür kremler vardır. marka ve fiyat anlamlı yüz kremi ve vücut losyonu, temel formül ve kullanım yöntemi arasında değişebilir olsa neyse sürekli vardır.

Yüzün vücudunuzun ilk bölümüdür insanların sizi toplantı üzerine görmek ve bu ilk görsel izlenim sağlar yüzü. amacıyla yüz derisinin genç ve taze görünümünü korumak için, kozmetik ve dermatologlar yüz kremi uygulamalar günlük rejimi öneririz. Bu, özellikle de yüz birinci vücut kısmının aşırı alkol kullanımı, sigara, yorgunluk için ölmek için erken yaşlanma belirtileri önlemek için önemlidir ve stres. Yüz cildi aynı zamanda diğer vücut parçaları dışında, özellikle güneş ışığına maruz gözeneklerin daha yağlı sebum salgılar. Bu anlamda yüz cilt hasarı açısından yüksek risk alan ve erken korunmalıdır.

Gövde, diğer taraftan, boyun her yerde altındadır ve genellikle giysi altında, hava durumu bağlı gizli olan. Vücudun deri daha az çevresel zararın tabi olduğu için güneş ışığına aşırı maruz kalma deyimi yanlış kanıtlamak rağmen, erken yaşlanma belirtileri olarak kolayca yüz olarak bulunmuştur değildir. bir kişi değilse de daha sonra o sorun ciltte nem tutucu olabilir, bu kaba ve kuru hissediyorum yapma sulu.

krem Yüz genellikle yüksek Güneş Koruma Faktörü (SPF) güneş onun daha yüksek maruz içerir. Bazı yüzü de kuruluk mücadele iddiasında kremler, sebum üretimi dengesizlikler ve malzemeler dayalı sivilce. hidroksi asit, uzak altında dermatologlar tarafından tavsiye edilmiş bir gençleşmek tabaka ortaya cilt donuk, ölü tabakalar yiyen bir enzim alfa içeren yüz kremi, genç insanlarda Örneğin,. Yaşlılar için, yüz kremleri bu aktif çizgileri ve kırışıklıkları azaltarak yaşlanma arzu edilir belirtileri mücadele. kremler genelde deri onlar tedavisinde: amaçlanan türüne göre kategorilere Face, normal, yağlı, kuru ve kombinasyon. cilt Bu tip değişik sebum üretimi dağıtımı göre değişir ve her yüz kremi farklı formüller gerektirir.

Vücut losyonu genellikle korumak veya kayıp nem doldurmak içindir bir hızla absorbe formüldür. deri yardımcı olarak sulu, bu görünüm ve arzu edilir vücut deri, yumuşaklık hissi geliştirir muaftır. vücut losyonu formülü, günlük uygun bir inceltici formül, tüm üzerinden kullanmak oluşturarak yağ daha fazla su içerir. Birçok kişi bunu uygun bir duş veya dış gitmeden önce sağa sonra uygulamak bulmak rağmen Vücut losyonu, bir rejime gerektirmez. yüz kremi tersine, vücut losyonu birçok kokular geliyor. yüz derisinin fazla parfüm ve diğer katkı maddeleri duyarlı iken, vücut deri doğal olarak daha az gibi tahriş eğilimli.

Bu iki ürün üreticileri, bitki özleri, esansiyel uçucu yağlar özellikli ve onların ürünleri yumuşatıcılar, losyon's pazarlanabilir özelliklerini geliştirmek için çalışıyorum. Her iki yüz kremi ve vücut losyonu cilt bakım ürünleri satılan herhangi bir perakendeci bulunabilir.


Among the questions such as is it true that, how old is, where is the,... the answer of the question 'yuz kremi ve vucut losyonu arasindaki fark hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

nerelisiniz?
902423122022 Telefon Numarası Hangi Firmanın?
Can pigs fly?
Qué es Barrandov Studios?


Now 783 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine