Ask as if you're talking to a person:


yumurtlama hesap hakkında bilgi


Soru: Yumurtlama Hesap nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Bir yumurtlama hesaplama aracı kadınların zaman yumurtluyorum belirlemek yardımcı olmaktır. doğru onu yumurtlama döngüsü anlayışı olarak, bir kadın artırabilir veya gebelik olasılığını azaltmak. ovulasyon sırasında kontrol cinsel aktivite bir kadının, istenmeyen bir hamilelikten ya da gebelik şansını yükseltmek izin verebilir.

En sağlıklı kadınlarda 26-30 gün arasında süren bir yumurtlama döngüsü var. Bir yumurtlama döngüsünün bir kadının döneminin ilk gününden itibaren bir sonraki dönemin ilk gün sayılır. Kadınların çoğu, genellikle onun döngüsü rağmen yarım yumurtlamak, bir 28 gün döngüsü içinde, yumurtlama normalde günlük 14 civarında oluşacak. Bir ovulasyon hesap kadınlar ne zaman ovülasyon en oluşma olasılığı belirlemenize yardımcı olabilir.

Uzmanlara göre, gebelik en haftalık yumurtlama önceki yıllarda olasıdır ve gün yumurtlama meydana gelir sonra. Bir kadın hamile olan onun doğurganlık çok yüksek olması muhtemeldir süre belirlemek için bir yumurtlama hesap makinesi kullanarak elde etmeye çalışıyorum. Diğer taraftan bir kadın gebelik önlemek için çalışıyoruz, kaba kılavuz olarak o cinsel aktivite önlemek böylece gebelik onu risk daha düşük doğurganlık yüksek belirlemenize yardımcı olmak amacıyla bir yumurtlama hesaplama kullanabilirsiniz.

Birçok ovulasyon hesap ücretsiz online için kullanılabilir. amacıyla en doğru sonuçlar elde etmek için, bir kadın, son 2-3 aydır onu dönemin başlangıç tarihleri bilmeli. Birçok kadın döngüleri biraz aydan aya farklılık olarak daha fazla bilgi olması daha doğru bir ortalama ile gelip, hesap makinesi yardımcı olabilir.

bir ovulasyon hesap sadece yumurtlama tarihlerde eğitimli bir tahmin olduğu için, bazı kadınlarda da yumurtlama kendi tarihini belirlemeye yardımcı olmak için alternatif yöntemleri kullanın. sıcaklık ovulasyon hemen sonra yükselir Bazı kadınların döngüleri izlemek için termometre kullanabilirsiniz. normal bir adet döngüsü boyunca değişiklikleri Diğer kadınlar, kalınlık ve servikal mukus rengi takip edebilir.

Bir ovulasyon hesap yararlı bir araç olabilir, ama çok da somut bir kural değil, bir kılavuz olarak çıkartılacaktır hatırlamak önemlidir. Siklus uzunluğu ve yumurtlama zamanı ay birkaç gün ay ve dalgalanma diyet değişiklikleri etkilenebilir, egzersiz, stres düzeyi ve yaşam tarzı. Bir ovulasyon hesap doğum kontrol yerini değil, o doğum kontrol yöntemleri ile birlikte sipariş bir kadın en az hamile muhtemeldir süre belirlemenize yardımcı olması için de kullanılabilir. Özellikle temkinli kadın cinsiyet hafta önce ve beklenen yumurtlama sonrasında kaçınmak için, onlara rehberlik etmek için bir yumurtlama hesap makinesi kullanarak seçebilirsiniz.


Among the questions such as how old is, definition of, where is from,... the answer of the question 'yumurtlama hesap hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

bayram ne zaman?
twitter?
Hilye-i şerif Manası Nedir?
makine dili nedir?


Now 1872 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine