Ask as if you're talking to a person:


toksik sinovit hakkında bilgi


Soru: Toksik Sinovit nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: çoğu insanın düşünme için kullanılan bu yana Toksik sinovit çok tehlikeli bir hastalık gibi sesler dönem "toksik" zehirli olarak. Biri onun eş, geçici sinovit tarafından bu hastalık dikkate yardımcı olabilir. Bu durum genellikle kısa süreli ve uzağa kadar tedavi gerek yok. Sıklıkla çocuklar, özellikle çocuklar, oluşur ve sinovyum veya kalça's astar kısmında kalça iltihabıdır.

toksik sinovit belirtileri genellikle tek taraflı gevşek vardır. Orada veya olmayabilir olması rahatsızlık hastalığı ile ilişkili. Genellikle bazı ağrı ve bir belirti bu durum bebeklerde görülen hiçbir neden gibi görünüyor ağlıyor olmasıdır. Bazen ağrı sadece kalça eklemi ve meydana gelen, hem de diz oluşabilecek olduğunu, kasık ve uyluk.

Gevşek genellikle açıkça kalça ve testleri tanı için herhangi bir yaralanma sonucu kalça bazı ekstra sıvı mevcut gösterebilir değildir. Daha önce bir virüs vardı Ayrıca bu durum olsun çocukların yarısı var. Bu potansiyel virüs şişme sonuçları eklem içinde hızlandırılmış bir immün yanıt neden olabileceği sanılmaktadır. toksik sinovit kabakulak, suçiçeği, sitomegalovirus, herpes, mononükleoz, coxsackievirus ve kızamıkçık içeren mucip bildirilmiş Bazı virüsler.

Bir şey onlar toksik sinovit şüpheleniyorsanız o doktorlar yapmak isteyeceksiniz aynı bulgularla karşımıza bir hastalık kurala, septik artrit denir. Bu uygun antibiyotikler ile kalça eklemi kalıcı hasara neden olabilir tedavi edilmezse, septik artrit, bakteri ve eklem hastalığı bulaştırır. Birçok durumda ateş septik artrit ancak toksik sinovit ile mevcut, bu bir yöntem daha ciddi bir durum ekarte etmek için olabilirsiniz.

Ne doktorlar makul emin toksik sinovit gevşek neden olan, tedavi çok basit. Çocuklar ve ortak dinlenmesi gerektiğini üzerine yürümeye devam etmek değil. Bazen ağrı ilaç verilir ve tercih ibuprofen gibi non-steroid antienflamatuar ilaçlar (NSAİİ) yönetiminde doğru olabilir, bu şişlik azaltabilir ve rahatsızlık sonunda ve daha önce topallama beri.

durumun Standart boy genellikle bir hafta haftada bir buçuk, ancak bazı çocuklar artık bundan daha süren uzun bir ders olabilir. En çok tam bir hafta kadar faaliyetlerine devam edebiliyoruz. Bu durumda olan birçok çocuk için zor kısmı inaktif kalır ve bir süre kalça üzerinde hiçbir ağırlığı koymak sahip olabilir.

Orada toksik sinovit herhangi bir önleme neden olabileceği bu hastalıkları önlemek dışında değildir. Birçoğu önlenebilir aşı yoluyla ulaşılabilir. Ancak bu bir çocuk garanti etmeyeceğini durumu geliştirir asla.


Among the questions such as what is, who is, how old is,... the answer of the question 'toksik sinovit hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

What is Latin?
germ hucreli kanser hakkında bilgi?
neden bu site var?
Who is Stephen Warnock?


Now 3117 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine