Ask as if you're talking to a person:


tablet bilgisayar hakkında bilgi


Soru: Tablet Bilgisayar nedir?
Kategorisi: İnternet ve Bilgisayarlar
Hakkında Bilgi: Bir tablet bilgisayar ayrı bir klavye yerine dokunmatik ekran ile genellikle düz ve dikdörtgen bir taşınabilir aygıt vardır. Ismi olanlara On Emir için kullanılan bir hap anlamında tablet yerine gibi bir taş tablet, benzer gelir. Tablet bilgisayar sık sık benzer görsel nedenlerle barut olarak adlandırılır.

Orada temel tablet tasarımına çeşitli türevleri vardır. Bir kitapçık bir kitap sayfaları gibi dışarı kıvrım bir bilgisayardır. biri Genellikle bu set-up, "sayfasında" bir ekran ve olarak kullanılan bir dokunmatik klavye diğer gibi. bir kitapçık biçiminde genellikle bilgisayar kalın yapar rağmen, o, orada daha az şans transit zarar ediliyor anlam ekranları zaman uzak katlanmış maruz olmaması avantaj pf sahiptir.

A Cabrio tablet veya Cabrio defter, geleneksel bir klavye ortaya yine yaklaşık döndü olabilir ve ayağa kalktı bir dokunmatik ekran bulunuyor. Bu makine, geleneksel bir dizüstü bilgisayara benzer neden olur. Bir defter faydalarını korurken Cihaz tablet alan dar olduğu gibi, kullanılabilir. Bu tür cihazların en büyük dezavantajı bu ekran ve klavye arasındaki bağlantıyı daha kırma zayıf olmasıdır.

En tablet bilgisayarlar yaygın olarak kullanılan işletim sistemleri özelleştirilmiş bir sürümünü çalıştırabilirsiniz. Bu sürümlerin özel dokunmatik ekranlar en iyi şekilde kullanmak için tasarlanmıştır ve bir kalemle veya grafik kalem gibi giriş aygıtları için destek içerebilir. , Bu yüzden işletim sistemi bu yansıtacak şekilde tasarlanmış olabilir Genellikle bilgisayar benzer bir defter daha düşük özelliklere sahip olacak.

Tablet bilgisayar bir program Her Çocuğa Bir Dizüstü adlandırılacak temel amacı haline gelmiştir. Bu başlangıçta çocuklara gelişmekte olan ülkelerde düşük maliyetli dizüstü almak amaçlanmıştır. Bu hiçbir hareketli parça veya makinanın içinde erişim yapılabilir gibi entrika yönetiminin daha sonra bir tablet bilgisayar üzerinde çalışmak daha mantıklı, yapım karar verdi ve daha fazla çocuk bir kullanıcı tabanı için dayanıklı güvenli.

2010 yılında, Apple kendi tablet bilgisayar, üreten duyurdu iPad


Among the questions such as how old is, where is the, definition of,... the answer of the question 'tablet bilgisayar hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

434 Nerenin Alan Kodu?
isbank?
infantry ne demek?
derleyici nedir?


Now 8651 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine