Ask as if you're talking to a person:


slim fit giyim hakkında bilgi


Soru: Slim Fit Giyim nedir?
Kategorisi: Moda ve Giyim
Hakkında Bilgi: Slim fit giyim vücuda takan yakın uyan herhangi bir giysi anlamına gelir. Cömert uygun giyim gevşek, ince-fit tarzları ise oldukça sıkıdır. Slim monte pantolon, gömlek ve diğer giysiler ekstra kumaş asılı veya yere draping yok. onları bir daha takıldı, özel bir görünüm vermek, çünkü yağsız vücut tipleri olan kişiler özellikle yakın ince pantalon teşekkür ederiz.

Düzenli uygun giyim cömert ve ince uyar arasında boyutlandırılır. Bu konforlu en vücut tipleri kaymağı alınmış, çoğu düzenli uygun pantolon ve gömlek ince pantalon daha fazladan kumaş var. ince insanlar için, ince pantalon düzenli monte tasarımları ortalama vücut tipleri için yapılmış gibi görünüyor eğilimindedir. ince uygun giyim durumu olmadan, çok yalın insanlar küçük düzenli sığacak boyutlarda satın almak ve onlara uyacak şekilde özel olsun var.

Örneğin, yalın vücut tipleri ile erkekler genellikle düzenli uygun elbise gömlek ekstra kumaş arka dalgalı düşünüyorum. Düzenli takım elbise pantolon çok bol ince erkek olmak eğilimindedir. Erkek takım elbiseleri uyarlanmış bakmak gerekiyor, bu yüzden yalın erkekler genellikle profesyonel görünümlü uygun gerçekleştirmek için ince fit uygun gerekir. Slim fit uygun kalçalara ceketler bir ince bel ve dar pantolon bacaklar için izin verir. Düzenli uygun takım elbise, küçük rakam tip kumaş bir denizde kaybolmuş bakabilirsiniz.

Slim fit kot hem erkek hem de kadınlar için yapılmış. Bu "skinny bacak" kot veya daha geniş rahatça bel ve kalçalara uygun bacaklı stilleri olabilir. Skinny jean çok vücuda bile aşağı ayak bilekleri yakın uygun bacaklı, onlar daha küçük beden tip düz eğilimindedir. Bazı ince uygun kot pantolonunun bel anlamına gelir düşük bel vardır kalça üst kısmında doğal bel çok altında hızlandırır. Doğal bel alt kaburga ve göbek arasında bel en küçük parçası yer almaktadır.

amacıyla bazı stretchy malzeme olabilecek bir ince fit, ince uygun giysiler oluşturmak ekledi. Örneğin, spandex genellikle pamuk ile harmanlanmış kadınlar için ince-fit bluz oluşturmak için bir sentetik stretchy kumaştır. Eklenen spandex bol ziyade vücut sarılma, uygun oluşturur.

Önemli olan, ince pantalon böylece hareketi kısıtlayan vücuda yakın uygun olmayabilir. Dikişleri ve buttonholes zaman takan oturur çekme olmamalıdır. Slim fit takım elbise, pantolon, ve tops yerine sınırlamak daha vücut hareket etmeliyiz. İnce uyum içinde Elbisesinin doğru boyutu gerekli en iyi, en gurur bakmak içindir.


Among the questions such as who is, birth place of, how old is,... the answer of the question 'slim fit giyim hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Who is James Randi?
nerelisiniz?
Murat Boz Nereli?
Pakize Suda Nereli?


Now 2809 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine