Ask as if you're talking to a person:


sirinler hakkında bilgi


Soru: Şirinler nedir?
Kategorisi: Gezi ve Eğlence
Hakkında Bilgi: Kimin Amerika'da 1980'lerde o Şirinler, mavi, cin gibi, yarı insan yaratıklar, aslında çok bu sefer gelmek Şirin karikatürleri izleyerek büyüdüm çok şaşırtabilir. Belçika'dan bir karikatürist Peyo adlı onları icat etti. Onlar ilk 1950'lerin sonlarında Belçikalı çizgi roman ortaya çıktı. Bu mavi wee folk, neredeyse her zaman beyaz tulum ilk olarak, Schtroumpf bir kelime Peyo icat çağrıldı giyindi. Kelime smurf aslında Hollandaca, Schtroumpf komik şeritler Hollanda'da aynı anda basıldı tarafından oluşturuldu.

Popülarite Peyo's çizgi roman) bir 1965 Belçikalı animasyon filmi The Adventures Şirinler (Les Adventures des Schtrompfs çağırdı başlattı. A 1976 film Şirinler ve Sihirli Flüt tercüme edildi ve ABD'de piyasaya sürdü. Ayrıca 1976 yılında ki Şirin kültür Amerikalıların ilgisini kazandı, ve malların bir çizgi Popüler gibi oldu, çok sayıda kişi sahip olan Smurfs doldurulmuş.

Hanna-Barbera muazzam popüler bir Cumartesi sabahı çizgi film serisi, 1981-1989 den havalandırma üretmeye karar verdi. Bu küçük mavi köylülerin medyanın çeşitli şekillerde ilgi devam etmektedir. Birkaç Şirin filmler, planlandığı ve Şirinler çeşitli video oyunları teşhir edilmiştir. Amerikalı çizgi film serisi aynı zamanda DVD kullanılabilir.

Her iki çizgi roman ve animasyon şeklinde Şirin hikaye genellikle asker olacaktı çeşitli maceralar ilgili


Among the questions such as birth place of, where is the, what is,... the answer of the question 'sirinler hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Hâdis-i kavi Manası Nedir?
Kader İsminin Anlamı Nedir?
Beklan Algan Kaç Yaşında?
Iğdır Adı Nereden Gelmiştir?


Now 8503 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine