Ask as if you're talking to a person:


post menopoz hakkında bilgi


Soru: Post Menopoz nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Post menopoz bir kadın dönemine zaman o gayri kaldırır veya menopoz hormon seviyeleri doğal olarak gerileme normal sürecine yumurtalık veya devre dışı bırakır ya ameliyat nedeniyle yumurtluyorum olduğunu AO'ların hayat anlamına gelir. Orada post menopoz oluşur ve ne anlama geldiğini üzerine karışık insanlar var. Genellikle menopoz zaman hormonlar ve yumurtlama ve adet döngüsünün eksikliği en sonunda sonuç değişmeye başlar hangi sırasında. Bir kere kadınlar bu süre boyunca, hangi birkaç yıl sürebilir ve 50'lerin başlarında veya geç 40'larda meydana eğilimi, bunlar postmenopozal kabul edilir.

Yıllar aktif zor olanlar olabilir, çok farklı semptomlarla menopoz geçiren işaretlenir. dönemleri düzensiz almak gibi ya da azalmaya başlaması, kadın ruh hali, sıcak basması, ya da deri ve vajinal kuruluk işaretlenir değişiklikleri içerebilir birçok belirtiler olabilir. Bunlardan bazıları belirtilerin, özellikle vajinal kuruluk, ve post menopoz tutulabilir kadınların konfor ve cinsel aktivite zevk tanıtmak için su bazlı yağ kullanılması tavsiye edilir.

Başka tıbbi riskler post menopoz sahne eşlik vardır. Özellikle östrojen azalan seviyeleri ne kadar iyi kemik kitlesel ve güçlü kalmak tutmak etkileyebilir. Osteoporoz kadınlarda artan bir risk faktörü, özellikle de Kafkas veya küçük bir çerçeve var olur. ilaçlar çok sayıda kemik kütlesi muhafaza yardımcı olabilir ve ofset veya osteoporozun önlenmesine yardımcı ve bu bir doktor ile tartışmaya değer.

post menopoz olan kadınlar da kalp hastalığı için yüksek risk altındadır. Bu, AO'ların kadınların, AO'ların tavsiye herhangi bir erken uyarı işaretlerini yakalamak için doktor başına düzenli kalp gösterimleri başlamadan tavsiye etti. Kadınların düzenli adet görmeye durduruldu karşın, jinekolojik muayene önemli de kalır ve bu defa üreme organ ve meme kanseri riski ile ilişkilidir. Tüm etkinlikleri olarak, vajinadan anda kanama belirtisi anormal ve garanti doktor olarak görülmesi gerektiğini, AO'ların sınav olası nedenini belirlemek için.

devam eden menopozal semptomların adres için, bazı doktorlar hormon replasman tedavisinin (HRT) gibi tıbbi müdahaleler öneririz. bir menopoz belirtilerinin çok ciddi olmadığı sürece HRT üreme sistemi kanserleri veya meme kanserine yakalanma şansını artırabilir çünkü tıp camiasının bu değerine, bölünmüştür. Buna karşılık, birçok hekim ve hasta için HRT şiddetli menopoz semptomları veya azalan östrojen nedeniyle ortaya çıkabilecek sorunları azaltmaya yardımcı olabilir uygun bir seçenek kalır.

Kapak tarafında, birçok kadın geri ne zaman gerçekten menopoz sonrası onların adım olsun bulabilirsiniz. duygudurum değişiklikleri, sıcak basmaları ve birkaç yıl adet düzensizlikleri fırtına, AO'ların önce çekilmeye ve birçok kadın gibi kendilerini mükemmel sağlık yaşam anda duygu bulabilirsiniz. Bir kadın, AO'ların yaşamının% 40-50 olabilir düzenli tıbbi gösterimleri ve sağlıklı yaşam tarzı seçimleri, yaşam bu sefer ile, kesinlikle iyi yaşamış olabilir.


Among the questions such as definition of, birth place of, what is,... the answer of the question 'post menopoz hakkında bilgi'.

[tweetle]

Hızlı ve Kaliteli Şip Şak Çeviri
Dosyanızı yükleyin, anında otomatik fiyat ve süre hesabı yapılsın,
siparişi verin hemen çevrilsin.


Latest searches

neden bu site var?
Bayram Yüksel Kaç Yaşında?
1917 Nobel Fizik Ödülünü kim almıştır?
488 Nerenin Alan Kodu?


Now 1135 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine