Ask as if you're talking to a person:


pen computing hakkında bilgi


Soru: Pen Computing nedir?
Kategorisi: İnternet ve Bilgisayarlar
Hakkında Bilgi: Kalem bilgisayar hafif kalem veya klavye ve fare primer giriş için yerine kalemi kullanan bilgisayarlarda anlamına gelir. Ortak kalem bilgisayar cep telefonları, kablosuz tablet PC'ler ve GPS alıcıları ve diğer dokunmatik ekranlı cihazlar gibi kişisel dijital yardımcılar (PDA), mobil cihazlar bulunmaktadır. Dokunmatik ekran kalemi veya bilgileri bilgisayara ekranda yazılı tıklandığında geçişine tanıma ya jest tanıma veya el yazısı kullanır.

El yazısı tanıma dijital metne el yazısı girişi çevirmek için kullanılır ise Gesture tanıma girdi tanıtmak için bir komut yürütmek için kullanılır. Kullanıcılar normal karakterleri kullanarak veya bazı durumlarda, özel tanınabilir karakter yazabilirsiniz. Bazı durumlarda, bir karakter metin veya bir komut olarak kullanılmış olup olmadığı tespit karakter girdi nereye dayanmaktadır. Örneğin, bir işletim sistemi, harf için kullanın ve karakter yerleştirme bağlı kalın bakan metin veya sınırlarını değiştirerek bir "B" bakın olabilir çizim.

kalem bilgisayar yaygın bir stylus kalem veya doğrudan bilgisayarın dokunmatik ekran üzerinde hareket eder iken, bilgisayarlar da kalem tarayıcılar ve grafik tabletleri gelen kalem bilgisayar veri alabilir. Bir kalem tarayıcı basılı metin üzerinde bir kalem kaydırarak kullanılır. Metin bilgisayara taranır ve kullanışlı metne optik karakter tanıma (OCR) yazılımı kullanılarak dönüştürülür. Başka bir ortak kalem tabanlı sisteminizin bir grafik tablet, genellikle grafik tasarımcıları tarafından kullanılır. Bu yapılandırmada, kullanıcı bir tablet veya digitizer pedi üzerinde kalemle ve berabere girdi dijital çizim grafik yazılımı kullanılarak dönüştürülür.

Büyük kalem bilgisayar sistemleri katot ışınlı tüp (CRT) amaçlı olduğunu ışık kalemleri kullanılır izler. Bu yöntem, kullanıcı izlemek için kalemi tutmak için gerekli çok hassas, süre ve uzun süre rahatsız olduğunu, kas ağrısı ve yorgunluk neden olur. Işık kalem teknoloji hala uzun bir süre için ekrana kalem tutmak için kullanıcı gerektirmeyen bazı sanayi ve perakende ortamlarda kullanılmaktadır.

Kalem bilgisayar gelişti ve daha kullanıcı yıldır dost olurlar. Bazı erken cihazlar sert tarafından referans alfa-sayısal karakter kullanılmıştır ve hatalı el yazısı tanıma yazılımı tarafından özel semboller öğrenmek rahatsız edildi. Diğer cihazlar mevcut yazılımın genel kamuoyu tarafından sarıldı olurlar tutulan dar bir kapsam ile oluşturulmuştur. Modern kalem bilgisayar sistemleri, dokunmatik ekran telefonları ve GPS üniteleri gibi oldu daha yaygın olarak kullanılan bu pratik uygulamalar ve daha basit, daha etkili bir kullanıcı arayüzü geliştirmiştir gibi.


Among the questions such as birth place of, definition of, what is,... the answer of the question 'pen computing hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Adı Nereden Gelmiştir?
Do most children catch measles?
How Old is Yücel Yener?
lyme hastaligi belirtileri hakkında bilgi?


Now 9550 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine