Ask as if you're talking to a person:


paris catacombs hakkında bilgi


Soru: Paris Catacombs nedir?
Kategorisi: Gezi ve Eğlence
Hakkında Bilgi: Paris, Fransa Turistler akın her yıl. Bu tarihi bir şehir ve görüş-konumlar görmeye çok sayıda var. Eyfel Kulesi, Notre Dame ve Jim Morrison mezarını tüm, binlerce ziyaretçinin çeken ama en büyük turistik kenti sokaklarında altındaki karanlık derinliklerinde yer almaktadır. Paris catacombs, resmi veya Paris ocakları için değil les Carrières de Paris adlı klostrofobik ya da kalbin zayıf.

Bir tünel Sargı labirent derin Paris bulvarları altında yatıyor. Roma döneminde, onlar başlangıçta kireç taşı ocakları vardı. 1786 yılında, bu ocaklardan toplu mezar mezar haline edildi. Paris'in merkezinde orijinal mezarlıkları bulaşma ve hastalık uygunsuz gömü bağlı dolaşıyordu. Birçok Parisli mezarlıkları sipariş edildi ihtiyatlı ocakları taşınmasını kalır.

Civarında olan 186 mil (300 km) Paris catacombs makyaj tünellerin. Bazı halka açık, ancak çok sınırlı ve olması gezdi olamaz. Bazı tünelleri son derece dar ve sel yatkındır. Bu girmesini tüneller Paris çevresinde noktalı gizli girişleri sayesinde bazı cesur ziyaretçiler caydırmak değil. Gizli girişleri Paris kanalizasyon veya sokakta bacaları aracılığıyla bulunabilir.

Paris catacombs için resmi girişinde küçük bir binada basit bir kapı. Buradan, uzun, spiral merdiven inmek ve karanlık yürürken başlamak, tünel sarma. Bir plak okuma, Arrête ile işaretlenmiş bir odaya girerken Sonra derin bir nefes alın! CEST ici L'Empire de la mort, Dur! Bu ölüm imparatorluk olduğunu.

Gözlerin bir kaç saniye selamlıyorum olacak görme uyum sürebilir. Duvarları insan iskeletleri ile üst üste bir yığın paketlenmiştir. Kafatasları ve kemik yığınlarının bu duvarların içinde düzenlenmiş, bazı kazık olarak 5 feet (1,5 m) yüksek olarak gerçekleşmiştir. bazı noktalarda kavernöz duvarların derinliği 20 metre (18 m), tüm iskelet kalıntıları ile dolu ulaşır.

ziyaretçiler için resmi rota hakkında bir mil uzunluğunda (1.5km), fakat asıl mezar çok daha Paris catacombs içine ulaşır. İşte Paris catacombs içinde altı milyon iskeletler civarında olduğu düşünülmektedir. kalır hiçbiri ve işaretli iskelet birlikte gelişigüzel karıştırılır. Köylülerin kemikleri bu tabaka ile karıştırılır. Paris catacombs olarak, hiçbir sınıf fark vardır.

Herkes tünel yasak alanlarda yakalanan, ancak ince bir yüz günaha unescorted çok bazı insanlar için kanıtlanmıştır Paris catacombs keşfetmek için. Orada, ve yeraltı mezarlığı partilerin öyküleri olmuştur bile söylentiler bazı insanlar tünellerde yaşarlar. Ziyaret Paris, iyi değer Paris catacombs bir gezi varsa. Gibi güçlü bir anayasaya sahip ve uzun resmi güzergahtan sokak yok, güvenli bir şekilde dışarı yapmalıdır.


Among the questions such as where is the, what is, is it true that,... the answer of the question 'paris catacombs hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

algoritma nedir?
903322493284 Telefon Numarası Hangi Firmanın?
Sezen Aksu'nun ilk filminin adı nedir?
neden bu site var?


Now 8242 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine