Ask as if you're talking to a person:


pankreas kanseri belirtileri hakkında bilgi


Soru: Pankreas Kanseri Belirtileri nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Pankreas bezi büyük bir bez mide arkasında bulunmaktadır. Sindirim sisteminin pankreas parçasını oluşturmaktadır ve meyve suyu üreten sorumlu olduğunu yiyecek sindirim AIDS. pankreas kanseri ortaya çıkarsa, bu en yaygın pankreas bu bölümde bulunur. pankreas kanseri belirtileri kanser türüne bağlıdır ve nerede pankreas içinde oluşur.

Pankreas kanseri genellikle yavaş birkaç ay içinde gelişir. Bir pankreas kanserinin ana belirtileri olan deri içinde cilt ve göz akında sarı renk çevirmek sarılık vardır. Bu sararma zaman bir yukarı safra gövdesinde inşa oluşur. kanseri pankreas başı, sonra safra engellenen ve safra kuracaksınız olacak olursa. pankreas kanseri diğer bir belirtisi üst karın ağrısı ve geri döndü.

Pankreasın insülin ve glukagon üreten Çünkü orada belirtiler bu diyabet benzer olabilir. Dertli çok susamış olabilir ve ihtiyaç sık idrara hissediyorum. Yorgunluk ve kilo kaybı da yaygındır.

Orada hastalık hakkında genel bir duygu içeren pankreas kanseri tanısı yol açabilecek diğer semptomlar, karıncalanma ya da kaşıntı deri ve artrit vardır. Bu belirtilerin kanser belirtisi olabilir rağmen, diğer bazı hastalık sonucu olabilir. Nitelikli tıbbi görüş gerekli tanı yapmaktır.

Bir pankreas kanseri ile ana problem ki erken dönemlerinde hiçbir belirti olabilir. Belirtiler sadece fark kez kanser ileri evre içine olabilir. kanser tanısı konulmuştur zaman, o karaciğer, akciğerler ve karın gibi vücudun organları, yayılan olabilir.

Pankreas kanseri genellikle ileri yaşlarda insanları etkiler. Ağır sigara bu sözleşme bir şansını çift düşünülmektedir rağmen çok bu kanserin nedenini zordur. Ayrıca yüksek yağlı diyet ve pankreas kanseri arasında bir bağlantı vardır.

 Kanser erken teşhis yeterli olup olmadığını Tedavi pankreas kanseri genellikle cerrahi geçer. kanser gelişmiş, daha sonra cerrahi bir seçenek olmayabilir varsa. en pankreas kanseri hastalarının yaşı nedeniyle, hastalanan vatandaşların sadece% 10 bir operasyon için uygun olabilir.


Among the questions such as birth place of, where is from, is it true that,... the answer of the question 'pankreas kanseri belirtileri hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

What is Anvil?
sen kimsin?
bing?
kaybolan yıllar (albüm) hakkında bilgi?


Now 5760 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine