Ask as if you're talking to a person:


otomatik fon transferi hakkında bilgi


Soru: Otomatik Fon Transferi nedir?
Kategorisi: Ekonomi
Hakkında Bilgi: en uygun yol, faturaları ve paychecks almak itibariyle, otomatik para transferi para gönderilir ve program insan müdahalesine gerek kalmadan alınan sağlayan finansal işlem olduğunu. Burada bazı örnekler nasıl bir otomatik para transfer fonksiyonları ve neden seçenek gibi değerli bir araçtır.

fon aktarılması sadece bir kez elle yapılabilir bir uygulama idi. bilgisayar teknolojisinin ilk günlerinde, bir para transferi bile yetkili bir kişi tarafından bir finans kurumu içinde başlanmalıdır zorundaydı ve ayrıca alınan ve alıcı sonunda yayınlanmıştır. manuel fon transferleri hala görülebilmektedir iken, mümkün planlanmış veya devamlı otomatik para transferleri durumlarda bir dizi ele kurmak değildir. Bir otomatik fon transferi aktivitenin en yaygın uygulama ev hesapları ile bir ilgisi yoktur.

Bugün mümkün İnternet servisleri ve cep telefonu sağlayıcıları dahil yarar sağlayıcı, aylık ayakta ödemeler kurmaktır. hesap sahibi tarafından uygun yetkilendirme ile elektrik şirketi otomatik olarak kontrol veya benzer hesabına bir elektronik fatura oluşturur. Fonlar otomatik olarak yetkili hesabından her ay aynı gün ve kaldırılır otomatik yarar servise gönderdi. ayakta yetki yerine koymak sonra Hiç bir insan elinde sürecine dahil oldular.

Benzer şekilde, otomatik para transferleri ayrıca ödemeleri almak için kullanılabilir. Birçok şirket bugün fırsat otomatik havale ile çalışanların ödeme yararlanın. Tüm gereken işveren için, her çalışan için banka bilgileri girmek için, bordro profil veri ödeme hesaplamak için gerekli içerecek şekilde ayarlandı. Bir zamanlar bir yerde, transfer otomatik olarak protokolleri bordro sistemi içinde set dayalı yapılır. Çalışan zaman bir bordro kontrol mevduat bulmak için, yok ne de kontrol için önce para erişmek zorunda temizlemek için beklememiz gerekiyor. Otomatik fon transferi, kolay güvenli ve hızlı.

Otomatik bir fon transferi aynı tarihlerde her ay gibi olduğu gibi meydana ayarlanabilir birinci ve on beşinci, ya da ayın aynı gün, ikinci ve dördüncü cuma gibi gerçekleşmesini kurulabilir. Orada tüketici için avantaj bir numarayı otomatik para transferleri konusunda bulunmaktadır.

Birincisi, orada oturup her ay çek yazmak zorunda değil kolaylık olduğunu. faturalar ve kira ya da ipotek ödemeleri banka hesabına otomatik olarak düşülür. İkinci olarak, otomatik para havalesi yoluyla bordro onay aldıktan güvenli, işçinin hiçbir işlem yapmasına gerek yoktur, ve genellikle banka hesabına alındığı aynı gün yatırılmaktadır. Son olarak, otomatik para transferi teknolojisinin kullanımı hem servis sağlayıcı ve tüketici için evrak ortadan kaldırmaya yardımcı olur. rahatlık, kolaylık kombinasyonu ve verimliliği daha her geçen yıl popüler transfer otomatik para kavramını hale getirmeye yardımcı olur.


Among the questions such as how old is, what is, birth place of,... the answer of the question 'otomatik fon transferi hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Do computer mice often get dirty?
ne yok?
903123850078 Telefon Numarası Hangi Firmanın?
902164105760 Telefon Numarası Hangi Firmanın?


Now 8419 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine