Ask as if you're talking to a person:


miyopati hakkında bilgi


Soru: Miyopati nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Miyopati kas liflerinin düzgün engelleyen bir kas hastalığıdır. Hastalığın şiddeti, miyopati bir kişi acı günü kas böylece performans rutin görevleri son derece zor imkansız değil zayıf bulabilirsiniz bağlı. Orada müsküler distrofi, myotonia ve mitokondriyal miyopatiler sınıfları da dahil olmak üzere miyopati tip bir dizi vardır.

müsküler distrofi açısından, miyopati çeşitli tezahürleri hangi kasları zayıflatabilir ya da zamanla dejenere bir süreç içerir. dejenerasyon sürecinde, kas gruplarını rejenerasyon bazı kısa dönemlerde karşılaşabilirsiniz etkiledi, bireysel izin geçici olarak bazı kasların fonksiyonunun yeniden ele geçirmek için. Ancak, vücudun yeniden oluşturun sonunda hastalığın üstesinden gelmek, çoğu zaman imkansız yürümeye yapıyor. Bu noktada, dejenerasyon, ve devam edecek, solunum sistemi kaslarının uzlaşma olabilir.

myotonia aile içinde, konjenital miyopatiler çeşitli kesimlerinde müsküler distrofi her türlü farklı kökenleri bakımından sağlık koşullarına işaret ediyor. miyopati sınıflandırmaların Bu grup kas gruplarının ilerleyen başarısızlık her türlü gösteremedi eğilimindedir. Aksine, durum kas anormallikleri ile yapmak zorunda kalabilirsiniz kendilerini bu doğumda mevcuttu. Esasen, kaslar da sözleşmeye uygun şekilde zayıf hareketi olarak her türlü girişimi sırasında. miyopatiler bu sınıflandırma bulunan bazı örnekler nemaline miyopati ve centronuclear miyopati içerir.

mitokondriyal miyopati biçimlerinde, mitokondri anormallikleri odaklanma yardımcı olan kaslar için enerji üretmek için. Yerine kaslar kendilerini bazı Distal daha miyopati bu tür, bazen onları işlev yapamaz hiç rendering kas çekirdeği zayıflatır. Bazı durumlarda, inflamasyon mevcut ve durum da vücudun yeteneğini uygun bir lipid dengesini koruyabilmek için etkisi olabilir.

bu kadar çok ders ve miyopati alt sınıfları, tedavi kimse ders Çünkü hastalık her türlü tecellisinde ile etkilidir. türü ve durumun şiddeti seviyesine bağlı olarak, hastanın ilaç tedavisinin bir tür cevap olabilir. Cerrahi veya fizik tedavi de yararlı bazı durumlarda olabilir. alternatif tıbbi uygulamalar arasında, bazı hastalarda bulduk ki akupunktur ve bazı yardım sağlamak acupressure, terapötik masaj yaptığı gibi. Çoğu durumda, birden fazla tedavi aynı anda kullanmak için gerekli en azından kısmen hastalık içeren ve kabartma bir dereceye sağlamak olabilir.


Among the questions such as who is, where is the, birth place of,... the answer of the question 'miyopati hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Gemi yapılan yere ne denir?
cue kartlari hakkında bilgi?
Do slugs sing in the bath?
What is Beijing Zoo?


Now 5146 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine