Ask as if you're talking to a person:


kuei tang hakkında bilgi


Soru: Kuei Tang nedir?
Kategorisi: Diyet ve Beslenme
Hakkında Bilgi: Tang kuei de, başmelek kökü, dişi ginseng, Angelica sinensis veya Çin melekotu quai dong olarak bilinen bir çok yıllık bir bitkidir dağ geçidi boyunca bulunursa, sulak çayırlar, dere ve deniz kıyılarında akarsu. Uzun geleneksel Asya bitkisel ilaçlar kullanılmakta olan ve homeopatik tıpta. Tang kuei bitki özleri kalsiyum, uçucu yağlar, magnezyum, demir, vitamin A ve B vitamini bakımından zengin, sarımsı bitki kök özellikle tıbbi değeri olarak kabul ile vardır.

Kök genellikle kuru ve zemin toz haline getirin. Bu toz bir çay gibi, sık sık papatya ile ya da alınan çorbalarda bir beslenme, vücut yapı elemanı olarak eklenebilir demlenmiş olabilir. Ot çare de tentür çözümler ve kapsül formları mevcuttur ve online ve düzenli sağlık dükkanlarından satın alınabilir.

modern bilimsel araştırma ve çalışmalar halen sahipken bitkinin ilaç kullanan, geleneksel tıp ve homeopati uygulayıcılar birçok kuruma için çok yüksek bir konuda bu bitkinin ilaç tutun. Onlara, kuei tang göre başarılı insan rahatsızlıkları ve sağlık koşulları bir dizi tedavisinde kullanılabilir. ana, o çok kadın hormonları dengeleyici ve adet ve menopoz sorunlarının tedavisinde etkili bulunmuştur. menstrüel kramp veya menopoz sıcak basmaları kadınlar acı bitki alabilir belirtileri hafifletmek için ayıklar.

Bir ağrı kesici olarak, tang kuei da kas ağrıları, karın ağrıları ve diş ağrılarını rahatlatmak için kullanılır. Bu solunum problemleri tedavi etmek için kullanılır olmuştur, karaciğer ve böbrek koşullar. Tang kuei kırmızı kan hücrelerinin oluşumu teşvik etmek, bilinen kan dolaşımını iyileştirmek ve sırayla kan basıncı tutun. Bu akne ve sedef hastalığı gibi cilt hastalıkları tedavi etmek için kullanılır ve cilt üzerinde nemlendirici etkiye sahiptir.

Bitkisel ilaçlar kuei tang yapılmış genellikle toksisitesi düşük, fakat en iyi tedaviyi her türlü başlamadan önce doğru dozaj hakkında deneyimli bir herbalist danışmaktır. Bir kişinin eğilimli alerjik tepkiler veya zaten ilaçlar diğer tür üzerinde ise, bu özellikle önemlidir. Bir şans bir tang kuei ev bitkisel ilaç, insanlar çok adil complexions ile ışık hassasiyeti sorunlara yol gibi bazı istenmeyen yan etkilere yol olabilir. bitkisel ilaçlar, bu ilaçlarla olumsuz yönde etkileşim olabilecek bireyler diüretik veya lithium uyuşturucu da dikkat tavsiye edilir. Genel olarak, hamile ve emziren kadınlar çok küçük, reçete dozajları, veya önlemek içinde tamamen kuei tang almalıdır.


Among the questions such as birth place of, what is, definition of,... the answer of the question 'kuei tang hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

neden bu site var?
Qué es Bailar con un extraño?
Who is Takeshi Mizuuchi?
What is American Top Team?


Now 9236 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine