Ask as if you're talking to a person:


koryoamniyonit hakkında bilgi


Soru: koryoamniyonit nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Koryoamniyonit hangi fetus çevreleyen membranlarda enfekte olma gebelik komplikasyonudur. Bu durum en çok uzamış doğum sırasında, bakteriler bir fırsat vajina ve rahim içine kadar taşımak zorunda oluşur. Bakteri ve rektum çevresinde de koryoamniyonit gelişimine katkıda bulunabilir.

gebelik Bu komplikasyon anne bir ateş görünüşü ve uterin hassasiyet bu alanda palpe olduğu karakterizedir. anne bakteriyel enfeksiyon öyküsü varsa, bu başka bir göstergesi olarak o fetus için bir enfeksiyon geçme riski olabilir. koryoamniyonit için tedavisi antibiyotikler enfeksiyon mücadele için birlikte bebeğin hızlı teslimat ile daha fazla komplikasyon kapalı baş etmektir.

gebelik Bu komplikasyon iki koryon içerir, fetus çevreleyen dış membran, amniyon, amniyotik sıvı kapsamakla iç zarı. orada şüphe koryoamniyonit oluştuğunu ise mikroskop altında membran örnek incelenmesi bakteriyel enfeksiyonu kesin gösterecek. Ancak, bu muayene için bekleyen genellikle tavsiye edilmez, bu enfeksiyon genellikle uzun emek sonucu meydana beri, belli ki bebek zaten dışarı geliyor's, bir doğum uzmanı basitçe devam etsin ve teslim yerine, onay bekleyen daha.

Mümkün vajinal koryoamniyonit ile teslim etmek, doktorlar, ebeler gibi obstetrik personel tarafından bazı dikkatli izlenmesi ve hemşireler olduğunu. emek uzun süre devam ederse daha fazla komplikasyon ortaya çıkmadan önce Ancak, bir doktor, dışarı hızlı bebek getting çıkarları, bir c-bölüm tavsiye edebilir. vajinal mümkünse komplikasyonlar için emek, çeşitli seçenekler ve alınabilecek eylem planları hakkında konuşmak başlamadan önce onların obstetrisyenlerin ile koryoamniyonit gibi potansiyel tartışmalıyız sunmak için tercih edeceğini Anneler. bir obstetrik komplikasyon doğum sırasında oluşursa Planlama öncesinde stres azaltacaktır.

koryoamniyonit riski nedeniyle, doktorlar genellikle membran rüptürü olduğunu bilmesi gibi, ne kadar bir kadın emekçi olan bir fikir var ve ne kadar yüksek enfeksiyon riski olabilir. İnsanlar bir anne ile onu doğum sırasında çalışma da emzirmede kanal bakteri tanıtarak önlemek için ellerini yıkama konusunda dikkatli ve bunlar emekçi anne veya bebek için sıkıntı neden olabilecek komplikasyonlar herhangi bir işaret için anne sıcaklığı ve genel sağlık monitör .


Among the questions such as who is, where is from, definition of,... the answer of the question 'koryoamniyonit hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

How Old is Erşat Hürmüzlü?
Who is Roberto Boninsegna?
apostrophe ne demek?
daylight ne demek?


Now 8148 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine