Ask as if you're talking to a person:


karsinoid sendromu hakkında bilgi


Soru: Karsinoid Sendromu nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Karsinoid sendrom belirtileri karsinoid tümörlerinin muzdarip bireylerin% 10 civarında görünen bir takımyıldızı olduğunu. Bu tümörlerin çok yavaş ve büyümek için nadiren önemli belirti, karsinoid sendrom gelişen genellikle belirlenmesi için anahtar ve karsinoid tümör teşhis olduğunu. Tedavi karsinoid sendrom genellikle tümörün çıkarılması bağlıdır ve bazı ilaçlar ile tedavi.

İnsanlar, bu tümörler akciğerlere ve sindirim sisteminde karsinoid tümör gelişebilir bazen de yumurtalıkların görünür. tümör Bu tür oldukça nadir ve sadece belli tümörlerin hastanın karsinoid sendrom geliştirmek için neden olacaktır. Sendromu kana serotonin, dahil olmak üzere belirli hormonlar, salgıladıkları tümörlerin gelişimini kaynaklanır. sağlık sorunlarına neden olabilir önce bazı hastalarda, karaciğer, hormonlar aşağı kırar ama diğer durumlarda, karsinoid sendrom ortaya çıkabilir.

Bir bu durumun klasik belirtilerin cilt kızarma olduğunu. Ayrıca, hasta, yüz özellikle birlikte karın ağrısı, hırıltılı solunum, düşük kan basıncı ishal deri lezyonları gelişebilir. Bazı hastalar da kalp fonksiyonlarında karsinoid sendrom sonucu anormallikler deneyim. Kan genellikle kan hormon yükseltilmiş bir düzeyde ortaya ve testlerin tümörler tıbbi görüntüleme çalışmalarına tanımlanabilir olacaktır.

karsinoid tümörler çok yavaş, bazen bir doktor sadece bir hastada hormon karşı üzere tasarlanmış ilaçlar almak tavsiye edecek, endokrin sistem dengesini yeniden büyümeye Çünkü izin bedensel normale döndürmek için fonksiyon. İlaçlar da küçültmek veya tümörler yavaş idare olabilir. daha aşırı ya da ileri durumlarda cerrahi tümör çıkarmak ve böylece karsinoid sendrom çözümünde kullanılabilir.

Bir karsinoid tümörler için en yaygın risk faktörleri aile öyküsü olduğunu. Ayrıca, duman ya da fakir bir diyet yemek insanlar riski gibi tıbbi şartlarından olan sindirim sistemi veya akciğerleri dahil olan insanlar vardır. Yarış da bir sorun, özellikle siyahlarla gibi görünüyor daha karsinoid tümör geliştirme ihtimali bulunuyor.

Düzenli muayene doktorlar yardımcı olabilir ve hastanın hızla, hangi sorunların hastier kimlik için karsinoid tümörler gibi yol açabilir tıbbi değişiklikleri saptar. Insanlar da değişiklikler kalıcı veya endişe verici olan ise böylece tıbbi yardım isteyin, onların enerji düzeyi veya genel sağlık değişiklikleri belirterek alışkanlığı olmalıdır. o karsinoid sendromu, o ve tedavi edilmelidir başka bir sağlık sorunu ile ilgili olabilir neden olmadığı bile çünkü Kronik ishal, örneğin, ele alınması gereken bir şey vardır.


Among the questions such as who is, birth place of, is it true that,... the answer of the question 'karsinoid sendromu hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

902124934257 Telefon Numarası Hangi Firmanın?
How Old is Ali Rıza Bayzan?
What is Autoimmune Hepatitis?
How Old is İsmail Ankaravi?


Now 2873 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine