Ask as if you're talking to a person:


hesperidin hakkında bilgi


Soru: Hesperidin nedir?
Kategorisi: Diyet ve Beslenme
Hakkında Bilgi: Hesperidin bir flavonoid olan narenciye rinds bulundu. Flavonoidler polifenol antioksidanlar bitkilerde bulunan ve insan sağlığı için gerekli olan bir tür vardır. Hesperidin bir narenciye kendi renk ve tat veren flavonoidler biridir. Aynı zamanda bir sağlık ek onarım ve kardiyovasküler dejenerasyon ve hastalıktan zarar görmesini önlemek olarak satılır.

Hesperidin Ayrıca bioflavonoid, narenciye bioflavonoid gibi isimler tarafından ve hesperin metil-chalcone denir. o da saf bir hulâsa olarak bulunabilir ama çoğu zaman çoklu vitaminler mevcut vardır. O kadar narenciye olduğu bir narenciye üretiminin yan ürün ucuz olduğu bol ve flavonoid yeteri miktarda genellikle narenciye ve hamuru ile içme Narenciye suları yiyerek elde edilebilir.

hesperidin kullanılmış gibi Flavonoidler "vitamin P." çağrılacak Bu terim artık eskimiş, ama flavonoidler ve vitamin birbirine esastır. Hesperidin en çok C vitamini içeriği yüksek olan besinler bulunur, ve C vitamini emilimi önemli bir bileşenidir. C vitamini aslında moleküllerin bir zincir oluşur, böylece zincir tamamlanmış ve vitamin daha kolay emilimi için vücuda çözünür hale flavonoidler. Bu kanda bakır yüksekliğidir ile gibi vitamin emilim bozuklukları, kişiler, genellikle hesperidin alarak yararlanmak ekstra C vitamini ile birlikte takviyeleri

onun antioksidan özellikleri yanı sıra, hesperidin da anti-anti-karsinojenik inflamatuar bileşik olarak kullanılabilir. Bu kan inhibe histamin üretimi alerji belirtileri ve saman nezlesi azaltmak ve dişi farelerin erken klinik görünüyor ki bu antioksidan kemik kaybı yaşlanma ile ilişkili azalma gösterdi.

klinik testlerde, hesperidin ek olarak güç ve damar duvarlarının elastikiyetini artırarak umut verici sonuçlar göstermiştir. Ayrıca azaltabilir ya da vasküler dejenerasyon karaciğer hastalığı ile ilişkili, yavaş, yaşlanma ve egzersiz eksikliği. Hesperidin artırır kan akışı ve sorunları ile ilgili azaltmaya yardımcı olur hemoroid ve varis damar şişmesi gibi. diğer polifenoller gibi, gibi bileşiklerin zeytinyağı bulunan, hesperidin kandaki kolesterol seviyesini azaltmak için kullanılabilir.

Güvenli insanların çoğu hesperidin takviyeleri almak içindir. Bazı insanlar, özellikle de narenciye alerjisi olan, bileşik bir tepki olabilir. Hamile kadınlar, anne bakım ve insanlar tiner kan alma profesyonel rehberlik olmadan hesperidin takviyeleri kullanmamalıdır.


Among the questions such as what is, where is the, how old is,... the answer of the question 'hesperidin hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

milliyet?
Suphi Saatçi Kaç Yaşında?
432 Nerenin Alan Kodu?
leg extension machine hakkında bilgi?


Now 5154 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine