Ask as if you're talking to a person:


hafiza karti okuyucu hakkında bilgi


Soru: Hafıza Kartı Okuyucu nedir?
Kategorisi: İnternet ve Bilgisayarlar
Hakkında Bilgi: Bir hafıza kartı okuyucu okuyabilir hafıza kartları flaş ve bir bilgisayara içerikleri transfer bir cihazdır. Flash bellek kartları çeşitli tip ve biçimlerde, video kameralar gibi dijital cihazlar için çıkarılabilir depolama sağlayan gel, fotoğraf makineleri, MP3 çalarlar ve cep telefonları. Orada tek bir bellek kartı okuyucusu ve çoklu hafıza kartı okuyucusu vardır. ikinci bellek kartı çeşitli biçimlerde okuyabilir süre eski sadece tek bir bellek kartı türü okuyabilirsiniz.

Eksi bir hafıza kartı okuyucu, bir bilgisayara doğrudan bellek kartı kullanan fiziksel aygıt bağlamak zorunda. Bu genellikle bir Universal Serial Bus (USB) veya Firewire kablosu ile yapılır. hafıza kartı okuyucu avantajı hafıza kartları doğrudan bilgisayar cihazı bağlama olmadan okunabilir. Bu büyük ölçüde, depolama ve hafıza kartları organize kullanarak basitleştirir. Aynı zamanda ve pil tasarrufu sağlar-ve-kamera ya da diğer dijital cihaza gözyaşı giyerler.

Bu sıradan insanlar kendi için bellek kartı flash kullanan bir cihaz, daha her cihaz kartı farklı bir türü kullanılarak değildir. Bir çoklu hafıza kartı okuyucusu çeşitli biçimlerde tüm hafıza kartı ihtiyaçları için yararlı hale kabul eder. Bu okuyucular genellikle farklı büyüklükteki kartlarını kabul etmek iki veya daha fazla yuvaları bulunuyor.

Bazı hafıza kartı okuyucusu son derece zor okudukları hafıza kartları daha büyük kompakt vardır. memory boyutu hakkında USB portuna doğrudan Bunlar takın. Diğerleri dahili masaüstü bilgisayarlarda ücretsiz yuvasına yüklü olması, bu iki model arasında seçim bir dizi ile tasarlanmıştır. Harici modelinin bir avantajı da portatif, güçlü çok bilgisayar ve kullanılacak / veya evde dizüstü bilgisayarlar.

Birçok yeni bilgisayar hafıza kartı okuyucu yerleşik varsayılan olarak, birçok dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar dahil. Yazıcılar ve hatta bazı izler de hafıza kartı okuyucusu yerleşik olarak. Bir yaşlanma masaüstü, dizüstü bilgisayar, yazıcı veya monitör yerine düşünüyordum varsa, bu seçenekler ilk içine bakabilir.

Bir hafıza kartı okuyucu bu kart tipini (ler) gerekli desteklediğinden emin olmak satın almak. Bu format ek kart kapasitesini içerir. Bazı modellerde bir gigabayt daha büyük flaş bellek kartları okumak olmayabilir, örneğin. Unutmayın çok cihazın olay biraz daha ileride kanıt daha sonra, daha fazla dijital cihazlar satın veya zaten kendi kendisi yerine getirebilir ek biçimlerini destekler daha esnek bir hafıza kartı okuyucusu.

Hafıza kartı okuyucuları son derece uygun, 10 $ altından kadar olan ABD Doları (USD) 50 YTL veya daha fazla. Pek çok online perakendeciler ve bilgisayar ve dijital ekipman yerel tedarikçiler bulunabilir.


Among the questions such as how old is, what is, where is from,... the answer of the question 'hafiza karti okuyucu hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Cemal Kamacı Nereli?
savunma stok hakkında bilgi?
Qué es Armagedón?
Are books animals?


Now 8142 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine