Ask as if you're talking to a person:


el kremi hakkında bilgi


Soru: El Kremi nedir?
Kategorisi: Güzellik ve Kişisel Bakım
Hakkında Bilgi: El kremi zengin bir nemlendirici onarım ve kuru önlemek için, eller kırık kullanılır. bazen terimleri birbirinin yerine bir nemlendirici eller için tasarlanmış başvurmak için kullanılabilir olmasına rağmen El Kremi teknik el losyonu daha farklıdır. El kremi, genel olarak, daha kalın ve daha zengin el losyonu daha yumuşatıcı baz ve çok kuru ciltler için tasarlanmıştır.

El kremleri yağ ve su karışımı, birlikte yumuşatıcılar ile, su bağlayıcı maddeler ve özel antioksidanlar veya vitamin olduğu çoğu el kremleri inç ekledi petrolatum, lanolin, shea yağı ya da kakao yağı bir yumuşatıcı baz içerir. A yaygın su bağlayıcı madde gliserin olduğunu. Bazı katkı maddeleri, aloe, yeşil çay gibi maddeler içerir, A, C ve E vitaminleri ve yulaf gibi başkalarını da. Tüm bu maddelerin özel faydalar söz veriyorum.

Kremler losyonlar daha greasier olmalı, ama eğilimindedir el kremleri daha az bir krem vücut için tasarlanmış daha yağlı olacak şekilde tasarlanmıştır. El kremleri iyi bir zaman cilt daha iyi krem absorbe edebilecektir duş sonra uygulanır ve gece Yatmadan önce. elleri kuru gün boyunca alırsanız, el kremi tekrar uygulanabilir veya daha hafif bir alternatif için losyon el geçiş yapabilirler.

El gibi anti-çizgilerin görünümünü azaltmak için vaat el kremi, yaşlanma gibi düşünülerek belirli amaçlar, dizayn, kremler ve yaşlılık lekelerinin kırışıklıkları. El kremleri bazen SPF ile zarar görmesini önlemek için formüle edilmiştir - Bu iyi bir fikir günlük güzellik rutin bir parçası olarak sahip olmaktır. El tedavi sistemleri de popüler olan bir günlük sisteminin bir parçası olarak bakmak iyileştirmek ve el hissediyorum özel el yıkama, maki, losyon ve el kremi özellik olabilir vardır.

Ellerinizi sadece biraz orta ya da kuru, ellerinde üzerinde vücut losyonu kullanıyorsanız biraz para kaydedebilen bir olasılık. vücut çoğu malzemeyi losyonlar ve el losyonlar oldukça benzer ve birçok güzellik uzmanları devlet bunun sadece gerekli değil vücudun farklı bölümleri için ayrı bir losyon satın almaktır vardır. Denemek görmek gerekir ne losyon ellerinizi ve vücut ihtiyaç türü.

çok pahalı çok ucuz gelen El Kremi değişmektedir. El kremleri en uyuşturucu mağazalar ve indirim mağazalarında bulunabilir. Ayrıca lüks mağazalar ve kozmetik gişeden yanı sıra online satın alınabilir. Belirli elin değerlendirmeleri okumak isteyebilirsiniz ilk onlar para değer olup olmadığını ya da uzakta ucuz bir eczane markası ile daha iyi olacağını görmek için kremler.


Among the questions such as how old is, is it true that, definition of,... the answer of the question 'el kremi hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Sonnur İsminin Anlamı Nedir?
ikili opsiyon nedir?
How Old is Erhan Afyoncu?
fortuitous ne demek?


Now 9523 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine