Ask as if you're talking to a person:


buz pateni hakkında bilgi


Soru: Buz Pateni nedir?
Kategorisi: Spor ve Hobiler
Hakkında Bilgi: Buz pateni popüler kış sporları yanı sıra bir ulaşım modu, kuzey ülkelerinde çeşitli bulunuyor. Mevsimsel pistlerinin sık sık sıcak climes de, yılbaşı gibi geleneksel kış tatilleri özellikle örülmüştür. Birkaç olimpik sporların buz paten üzerinde artistik patinaj, hız pateni de dahil olmak üzere yapılmaktadır ve hokey. Milletler bütün dünya alan buz üzerinde paten ekipleri, buz olası bir yıl boyunca buz pateni yapmak kapalı pistlerinin için teşekkürler.

Buz pateni, tek bir bıçak genellikle uzmanlaşmış paten ayakkabıları giymiş içerir ve etrafında bir buz alan üzerinde, bir buz pateni pisti ve su donmuş vücut gibi buz pateni. patenciler ki yeterince ayak bileği desteği emin olmak için dikkatli olmalıdır rağmen Skate bıçaklar da ayrı geleneksel ayakkabılar bağlantı için satılır vardır. Yeni başlayanlar genellikle kendilerini buz üzerinde daha sık istiyorsunuz daha düz bulurken Nitelikli buz patenciler, karmaşık atlar ve diğer hareketleri çalıştırabilirsiniz.

Ham buz paten geri 3.000 M.Ö. kalma, insanların etrafında binlerce yıldır buz almak için bıçak kullanıyoruz öne bulunmuştur. Bu erken paten kemik, yapılmış ve deri kayışlar ile mevcut ayakkabı bağlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer erken paten ahşap ve taş, hafifçe derz kenarlarına doğru çeşitli şekillerde yılında en iyi buz pateni deneyimi için yapılmıştır. metal görünmeye başladı den 1600'lü yıllarda ise, bir buz ayakkabı 1800'lü yıllarda ortaya çıkan paten fikri ile yapılan paten.

Gibi sayısız öneririz tatil sezonu anısına baskılar, buz pateni, bazı kuzey kentlerinde kış buz üzerinde büyük fuar holding ile yüzyıllar boyunca tüm ekonomik sınıflar için bir eğlence popüler olmuştur. bazı kuzey şehirlerde, aynı zamanda daha geleneksel yollar ile daha buz paten seyahat için verimli oldu. Buz pateni yarışmaları İskandinavya, hemen hemen tüm vatandaşlara nasıl paten ve suyun donmuş bedenlerini kış yarış içinde çok zaman geçirdim ve daha sonra müzik de dans biliyordu ortaya çıktı.

geç 1870'lerde buz pateni ancak kuzey kışlar, zaman göller, göletler ve nehirler yeterince ağırlık taşıdığı üzerinde don olacak kadar. 1876 yılında, John Gamgee Londra'daki bir gecede başarı oldu kapalı buzdolabında alani, inşa. Zamboni makinesi, özel bir makine alani bakım için kullanılan başlamasıyla, buz patenci yılın her zaman, tüm dünyada üzerinde paten düzgün yüzeyler zevk edebiliyoruz.


Among the questions such as where is from, who is, where is the,... the answer of the question 'buz pateni hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Murat Çavga Kaç Yaşında?
Bitlis Adı Nereden Gelmiştir?
Who is Naoki Naruo?
Atay İsminin Anlamı Nedir?


Now 8239 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine