Ask as if you're talking to a person:


burun mantar hakkında bilgi


Soru: Burun Mantar nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Burun mantar mantar burun veya sinüs yollarını işgal herhangi bir şeklidir. Bu potansiyel uzun dönemli ya da kronik birçok sinüs enfeksiyonları sorumlu olarak incelenmiştir ciddi bir durumdur. en kötü şey Sadece zaman mantar enfeksiyonu mevcutsa hakkında antibiyotik kullanımı, bu mantar mücadele olabilir tabi bakterileri öldürmek olabilir beri. Bu konuda tam çalışmaların asıl sebebi insanların kronik sinüzit enfeksiyonu türlerini belirlemek için olabilir mevcut olmasa da.

vücudun herhangi bir alanında Sadece ilgili mantar aşırı büyüme eğilimli, ve burun mantar olabilir açıkça kanıtlamaktadır. Her zaman burun içinde mantar belirli bir miktar ama eğer o overgrows, o sinüslerin basınç nedeni mantar toplar, muhtemelen tıkanıklığı ve burun akıntısı ile sonuçlanan oluşturabilirsiniz. Bazen poliplerin büyüme de nazal mantar neden olur. Her iki durumda bazı cerrahi girişim ve ek tedavi gerektirebilir.

Belirli bir nüfus büyük ölçüde sinüslerin etkileyebilir burun mantar enfeksiyonlarının gelişme riski gibi görünüyor. tüketilmiş bağışıklık sistemleri olan kişiler, özellikle de gelişmiş AIDS'li ya da hâlihazırda olmayabilir kaynakları yeterince normal mantar nüfusu azaltmak amacıyla Kanser tedavisi gören ya da var. Onlar öldürücü tedavi olmadan olabilir bir durumdur invaziv fungal sinüzit denilen gelişebilir. Cerrahi ve uzun süreli antifungal ilaçlar bu adrese gerekebilir.

Bazı insanlar sadece bir enflamatuar yanıt var gibi daha yüksek bazı durumlarda burun mantar ve bunun normal nüfus, niçin insanlar kronik sinüzit olsun neden olabilir. Bu tam olarak kanıtlanmış değildir ama bu ön çalışmalarda, bazı kronik sinüzit olguların en az doğada bakteriyel olmayan görünüyor ve bu kolay neden bazı sinüs enfeksiyonları, kaç antibiyotik olursa olsun tedaviye dirençli görünen anlamak için yapar bilmek kullandı.

ön çalışmalar ile, doktorlar yeni bir yol kronik sinüzit tedavisi gerekir. Yerine antibiyotik kullanımının, tedavi birkaç bileşenler olabilir. Bunlar, kortikosteroid burun spreyleri kullanarak ve sözlü veya sprey antifungal ajanlar içerebilir. çalışmalar Mayo Clinic tarafından 2000'li yılların başında yapılan, tedavi uzun bir zaman alır ve ortaya insanların ilaçları birkaç ay boyunca yardım almadan önce kalmayı gerektirebilir. Ayrıca, Mayo çalışma notları tekrarlanma kesinlikle mümkün oldu ve birçok insan kurtarmak için birden fazla tedavi ders gerekiyordu.

Bu nedenle burun mantar birçok durumda cerrahi tedavi olabilir. mümkün olduğu kadar mantarlar bir ameliyattan sonra herhangi bir ilaç anlamına gelir çıkarmak mümkün olan az mantar savaşmak. kesinlikle ümit ediliyor olsa da doktorlar, basit bir burun mantar tedavisi keşifler rağmen hala bir çok yakın bir gelecekte gelişmiş olacak bulunmamaktadır.


Among the questions such as birth place of, what is, is it true that,... the answer of the question 'burun mantar hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

What is Loupeigne?
andy garcía hakkında bilgi?
modüler programlama hakkında bilgi?
msn?


Now 9322 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine