Ask as if you're talking to a person:


bilgisayar kulaklik hakkında bilgi


Soru: Bilgisayar Kulaklık nedir?
Kategorisi: İnternet ve Bilgisayarlar
Hakkında Bilgi: Bir bilgisayar kulaklığı iletişim ve medya amaçlı bir bilgisayara bağlanan bir cihaz değil, en azından veya kulaklık bir arada ve bir mikrofon kulaklık bulunuyor. Bu kablosuz bir bilgisayara ya da bağlayabilirsiniz bir USB portu veya standart kulaklık girişi sayesinde kablolu olabilir. Bilgisayar kulaklık özellikleri ve kalitesi değişebilir, ancak çok farklı amaçlar için kullanılabilir.

bir bilgisayara kulaklık için en temel kullanım müzik veya video seyredebilir online dinlemek için kullanmak, eğer mümkün geleneksel bilgisayar hoparlörlerinden sesleri oynatmak için değil. Kulaklık yararlı, gürültü çevre filtreleyerek böyle çalışmaya çalışırken olarak veya uçakta seyahat ederken vardır. seyahat ederken Birçok kişi bilgisayarlarında film izlerken, zevk ve bu onu bir bilgisayara kulaklık kullanmak gereklidir için. başkalarının kafasına giden bir grup ile kulak üstünde kalan olabilir Bazı kulağa uyması için tasarlanmıştır var kulaklıklar çok farklı tasarımlar;.

Bir bilgisayar kulaklığı da bir online oyun için kullanılabilir. Birçok oyunlar artık Internet Protokolü veya VoIP üzerinden Ses aracılığıyla yürütülürken oyuncuların birbirleriyle iletişim sağlar. Bu özelliği kullanmak için gerekli bir mikrofon yanı sıra kulaklık kulaklık seçmek olacaktır. Mikrofon, gizli olabilir ve kulaklık, yerleşik veya çene yakın aittir ayrı bir parça olabilir.

mikrofon ve kulaklık ile Bilgisayar kulaklıklar da insanlar VoIP üzerine amaçlarla oyun dışında iletişim tarafından kullanılmaktadır. VoIP sık sık değişik ülkelerde yaşayan insanlar arasında konuşmalar için kullanılır, bu genellikle çok daha geleneksel bir telefon görüşmesi yapmak daha ucuz olduğu için. Ayrıca, birçok işletme ve çağrı merkezleri çalışanları için bilgisayar kulaklıklar sağlamak, böylece ellerini tip ücretsiz ve bir fare kullanın.

akılda ses ve ses kalitesi el fiyatı ile el gitmek eğiliminde olduğunu unutmayın. O kim telefon konuşmaları için bir bilgisayar kulaklığı kullanırken ortalama ses kalitesi ile daha az pahalı kulaklık, ama yeterli olabilir edenler için müzik, film veya video oyunları dinlemek için pahalı kulaklık isteyebilirsiniz bilgisayara kulaklık kullanmak istiyorsanız daha iyi ses kalitesi. Kablosuz veya kablolu kulaklık büyük ölçüde kişisel tercih meselesi vardır. aklında tek bir istiyorsa bir MP3 çalar gibi tercih olanlar USB üzerinden bağlamak üzerinde olabilir standart bir kulaklık girişi ile, birimler diğer cihazlar ile bir bilgisayara kulaklık kullanmaya muktedir tutun.

Bilgisayar kulaklık online ya da en elektronik mağazalarında satın alınabilir. Bu kulaklıklar değerlendirmeleri için bir satın almadan önce online arama için yararlı olabilir. Müşteriler çok deneyimleri hakkında dürüst olma eğilimindedir ve bu ses ve ses kalitesi ile kullanıcı memnuniyetini daha net bir resim kulaklık kullanarak vermek mümkün olacak.


Among the questions such as what is, birth place of, how old is,... the answer of the question 'bilgisayar kulaklik hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

midnight commander hakkında bilgi?
çekiç hakkında bilgi?
aks-i müfred hakkında bilgi?
nerelisiniz?


Now 8383 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine