Ask as if you're talking to a person:


beach umbrella hakkında bilgi


Soru: Beach Umbrella nedir?
Kategorisi: Gezi ve Eğlence
Hakkında Bilgi: Bir şemsiye bir büyük boy şemsiye gölge ve güneşten koruma sağlamak için kullanılır. Genellikle bir şemsiye altı ile dokuz feet (2-3 metre genişliğinde dan) ve yukarı araba ya da plaj çantası kolay ulaşım için daha küçük kıvrımlar. Şemsiye zaman ve tehlikeli ağrılı güneş yanığı önlemek için dışarıdan herhangi bir uzunluk geçirmek için bir gereklilik olarak kabul edilmelidir.

Şunları farklı desen ve renklerde bir şemsiye alabilirsiniz. Bazı parlak eğlenceli şekiller veya çiçek desenleri ile renkli, bazıları plainer ve piknik masa şemsiye gibi görünür. Sık sık film ya da televizyon şovları gelen popüler karakter özelliği çocuklar için biraz daha küçük bir plaj şemsiyeleri bulabilirsiniz. Bazı büyük şemsiye içine veya mayo dışında değiştirmeniz gerektiğinde gizlilik sağlayan küçük bir plaj Cabana, içine unfolding yeteneğine sahiptirler.

Bir şemsiye genellikle vinil, branda, dahil olmak üzere dayanıklı kumaş çeşit, gelecek kalın polyester veya sentetik saz. Yeni plaj şemsiyeleri bazen bir güneş koruma rating (SPF) belirleyecektir özel daha iyi güneşin zararlı ışınlarından korumak için üretilmektedir. Şemsiye de ağır bir tabanı olan ve gelecek genellikle sağlam bir pas dayanıklı metal veya fiberglas direği üzerine sabitlenir. Bazen, bir şemsiye, güneş ve rüzgardan daha fazla koruma sağlayan yatırabilirsiniz. Küçük plaj şemsiyeleri genellikle sağ sizin sandalye için klip edebiliyoruz.

Bir şemsiye satın alıyor, ayrıca bazı hafif plaj sandalye, bir battaniye satın almak ve bir plaj arabası Beach arabaları içeri her şeyi yapmak isteyebilirsiniz ayrıca çocuklar için getireceği bir soğutucu ve herhangi bir plaj oyuncakları taşıma edebiliyoruz . Her zaman güneş koruyucu getirmelidir - Sizin veya çocuğunuzun ve sudan dışarı veya terleme özellikle eğer düzenli olarak uygulanmalıdır. Bir şemsiye altında bile, her zaman cilt kanseri önlemek için güneş kremi uygulanmalıdır.

Şemsiye mutlaka sadece plajda kullanılacak gerekmez. Bu büyük boy şemsiye açık piknik veya tailgating parti için büyük bir gölge yapın. Eğer bir açık hava konseri ya da çim, bir şemsiye üzerinde güneş sizi koruyabilir oturma olacak ve orada çok rüzgar başka açık etkinliğe katılıyor iseniz.

Plaj şemsiyeleri genellikle oldukça ucuz, boyutuna bağlı olarak bulunmaktadır. Bu fiyat 20 $ kadar değişebilir ABD Doları (USD) için 75 $ USD. Onlar en büyük indirim mağazalarında bulunabilir ve bahar ve yaz mal stok spor ay, tüm yıl boyunca online.


Among the questions such as how old is, where is from, where is the,... the answer of the question 'beach umbrella hakkında bilgi'.

[tweetle]

Hızlı ve Kaliteli Şip Şak Çeviri
Dosyanızı yükleyin, anında otomatik fiyat ve süre hesabı yapılsın,
siparişi verin hemen çevrilsin.


Latest searches

What is Basin Recreation Area?
What is Christian Peoples Alliance?
Akonitin nedir?
Who is George Ralph Noory?


Now 1669 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine