Ask as if you're talking to a person:


aksesuar dalak hakkında bilgi


Soru: Aksesuar Dalak nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Bir aksesuar dalak hastanın primer dalak ayrılır dalak doku küçük bir kitle olduğunu. her on kişiden yaklaşık, az nüfusun yüzde biri bir aksesuar dalak sahip birden fazla aksesuvar dalak vardır. Çoğunlukla, aksesuvar dalak zararlı değildir ve karın tıbbi görüntüleme çalışmaları ilgisiz nedenlerle yapıldığı sürece, aslında, bir hastanın ömrü boyunca tanı konulmamış gitmek onlar olabilir.

Bazı hastalarda, aksesuar dalak gelişimsel değişimler sonucudur. Bir fetüs geliştirir, orada organlar çevresinde ve kendilerini yeniden konumlandırmak hareket gelişiminin birçok aşamaları, bazen fazladan organları sürecinde geliştirmek durumlarda kuruyorsanız. Kişi travma sonucu aksesuvar dalak gelişir. bazen karında mesafede olmasına rağmen doku yumru genellikle çok küçük ve dalak kendisine yakın vardır.

Bazı durumlarda, aksesuar dalak bazı dalak fonksiyonunu korur ve primer dalak ile birlikte kırmızı kan hücrelerinin işler. Diğerlerinde, doku kitlesi sadece karın selim bir büyüme. Süre gerekli zararlı değil, aynı zamanda vücutta herhangi bir fonksiyon hizmet etmez. Bazen büyüme ancak ölümünden sonra otopsi sırasında, aslında ikincil dalak genellikle sağlık sorunlarına neden olmaz gösteren tespit edilebilir.

Bazı durumlarda bir aksesuar dalak bir sorun haline gelebilir vardır. İkinci dalak aynı anda kaldırılmaz ise hastalar tedavi splenektomi tıbbi sorunlar dalak ilgili adrese tabi bu sorunların çözümü karşılaşmazsınız. Bazen doku kitlesi kan akımı yoksun olabilir ve nekroz veya doku ölümü gelişir. Bu karın ağrısı ve diğer semptomlara yol açabilir. Torsiyon aksesuar dalak, dalak dışarı pozisyonu hareket eder ve kendi kan akımı keser bir durum, geliştirmek başka bir sorundur.

insanlar için bir aksesuar dalak ile ortaya çıkabilecek bir başka sorun, tıbbi görüntüleme çalışmaları yanlış okumak olabilir. doku kitlesi bir tümör gibi, çıkarmak için ameliyat tavsiye bir radyolog lider görmedi. Bu, gereksiz cerrahi girişimler yol açabilir. Psikiyatrik yönden ve görüntüleme çalışmaları dosyada tutulur bir aksesuar dalak, bu tıbbi çizelgeleri belirtildiği emin olmalısınız biliyorum, bu yüzden yeni çalışmalar önceki olanlarla amacıyla yer veya görünümünde değişiklikler izlemek için karşılaştırılabilir İkinci dalak.


Among the questions such as what is, birth place of, where is from,... the answer of the question 'aksesuar dalak hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Makbule İsminin Anlamı Nedir?
What is Bmibaby Limited?
thymoma hakkında bilgi?
Qué es A Graña?


Now 2935 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine