Ask as if you're talking to a person:


adli kimya hakkında bilgi


Soru: Adli Kimya nedir?
Kategorisi: Bilim
Hakkında Bilgi: Adli kimya kimya alanında çeşitli madde veya önemli veya olabilecek bir suç komisyon olarak kullanılmış olabileceğini maddelerin kimyasal analizi adamıştır. Bir adli kimyager başkaları için tehlikeli olabilecek maddelerin değerlendirmek olabilir. Örneğin, madde şarbon tozu gibi posta bir adli kimyager analiz olacağını gönderdi. Geçmişte pek çok adli kimyagerler vardı genel lisans içinde olmasına rağmen, ceza çalışmalar, bugün kimya ve küçüklerin de AO'ların derece, birçok üniversite şimdi adli kimya belirli derecelerde sunuyoruz.

Eğer, Äôve, adli kimya görülme tasvirleri Äôve CSI, Crossing Jordan veya Bones, senin gibi televizyon programları görüldü. Bu kimyagerler, AOT sadece mikroskobik muayene ve kan ya da doku madde tanımlamak değil, aynı zamanda maddelerin çeşitli değil. olay müfettişler biri uyuşturulmuş inanıyorsanız Örneğin, adli kimyagerler tüm malzemeler bir suç mahallinden alınan aracılığıyla belirli ilaçların varlığı tespit etmeye çalışmak görünebilir. Aslında, bir kişinin kontrollü bir maddenin küçük veya büyük miktarda taşıyan bir ilaç büst, hatta, deliller bir kimyacı tarafından kimyasal bileşikler bakarak kontrol edilmelidir olarak herhangi bir "ilaç" alındığı. Alternatif olarak, bir adli kimyager gibi giysi veya halı dan, AO'ların varlığı bir suç mahallinde kimse belirlemek girişimi için liflerin çeşitli örnekleri değerlendirmek olabilir.

kimya laboratuvarlarında adli kimya çalışmaları birçok kişi sadece, bazı insanlar alanında delil toplama çalışması yapmak bile. Bilgi fizik olay yeri kan desen bakmak nasıl kaza ya da kasıtlı hasar oluştu belirlemek üzere bir adli kimyacı sürebilir. Adli kimyagerler patlama veya yangın meydana gelmiştir mahallerinde, neler olduğunu denemek için çalışabilir. bir suç gerçekleşti eğer karar vermek için bir sahne değerlendirerek olabilecek kadar, onlar kötü niyetli dışlamak mümkün, yangın kalıpları incelenmesi yoluyla olabilir ve bazı kimyasal bomba yapma veya kundakçılık ile ilgili arıyorum.

Adli kimyagerler organik kimyada, böylece DNA tanımlamak için kan ve diğer vücut örnekleri üzerinde analiz koşabilir ve eğitimli toksikoloji ekranları çalıştırın. Görüş Bu nedenle madde olarak kimyager bakıldığında AO'ların noktası, çeşitli nedenlerle bir madde, kişi veya suç hakkında daha fazla bilgi toplamaktadır.

özel laboratuarlarında çalışabilirler adli kimya derece kazanmak İnsanlar, yerel polis, adli, askeri veya FBI veya CIA gibi ulusal ajanslar at bomba timleri ile AO'ların ofisler, itfaiye,. Bazı uzmanlar kimlik belirli tür bulunmaktadır


Among the questions such as where is the, who is, how old is,... the answer of the question 'adli kimya hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Qué es AS-28?
Yalçın Akdoğan Kaç Yaşında?
garanti?
What is Caladan?


Now 2829 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine