Ask as if you're talking to a person:


adenokarsinom hakkında bilgi


Soru: Adenokarsinom nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Dönem "adenokarsinom" glandüler epitel hücrelerinde büyüyen habis tümör açıklamak için kullanılan bu hattı en iç organlar. Adenokarsinoma biraz bezleri gibi, kendi ayrı salgıları üreten fonksiyon eğilimindedir. Böyle bir tümör tespit ise, o kadar yoksa yayılır sonunda hasta öldürmek acil tedavi gerektirir. kolonun önde gelen kanser adenokarsinom, ve aynı zamanda son derece akciğerlerde yaygındır.

organ ve vücut parçaları bir dizi bir adenokarsinom ile, serviks, pankreas, prostat, mide, tiroid dahil saldırdı olabilir ve meme. bir belirgin farklı renkte olma eğilimi olarak bu kanserleri genellikle çok etkilenen organ görsel muayeneden spot kolay,. Doktorlar yine biyopsi, farklı tümörlerde farklı tedavi yaklaşımları gerektirebilir olarak bu kanseri adenokarsinom, doğrulamak seçebilirsiniz.

adenokarsinom tedavisinde ilk adım tümör çıkışı, böylece büyümeye devam edemez oluyor. Genel olarak, tüm kanserli hücrelerin çıkarılması amacı ile tümörün marjları Kuyunun çevresini doktorlar tüketim, ve sonra bir patolog, bunun bütün şey kaldırıldı onaylamak için kanser gönderin. Ameliyattan sonra, hastanın tekrar büyüyen adenokarsinom önlemek için kemoterapi ve radyasyon tabi olabilir.

Diğer kanserler gibi, adenokarsinom nedeni tam olarak anlaşılamamıştır değildir ve bu kanserler onun vücudunun zayıf bakım gerçekleştiren kişi bir uyum ve sağlıklı yaşam yaşayan birinden herkesin grev olabilir. kanser riski sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersiz ile azalma görünüyor, ama yok o da çevre ve genetik faktörlerin etkisi olabilir. adenokarsinom araştırmacılar bir yol veya önlemek için daha etkili davranmasını bulmanıza yardımcı olabilir gibi kanserlerin potansiyel nedenleri belirlenmesi.

Birçok kanser tedavileri ile olduğu gibi Tedavi adenokarsinom için uzun ve ağrılı olabilir. fizik tedaviye ek olarak, birçok doktor da tedavide, diğer kanser hastaları ile sosyalleşme, katılan tavsiye ve rahatlatıcı ve keyifli aktiviteler hastanın yaşam kalitesini yükseltmek için ilgi çekici. Arkadaş ve topluluk üyelerinin Destek çoğu şifa önemli bir parçasıdır.


Among the questions such as where is the, how old is, is it true that,... the answer of the question 'adenokarsinom hakkında bilgi'.

[tweetle]

Latest searches

Who is Takuya Takagi?
sen kimsin?
Who is Rachel Sarah Bilson?
Şeyda İsminin Anlamı Nedir?


Now 6049 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine